ImageField EPS (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
th: ข้อความนี้จะถูกใช้ โดยตัวอ่านหน้าจอ ,โปรแกรมค้นหา, หรือเมื่อไม่สามารถโหลดภาพ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
th: ชื่อเรื่องจะใช้เป็นการแนะนำเครื่องมือเมื่อผู้ใช้เลื่อนเมาส์ไปที่ภาพ

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
th: If no image is uploaded, this image will be shown on display.

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
