ImageField EPS (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Fields
be: Палі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Alternate text
be: Альтэрнатыўны тэкст

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
be: Гэта поле захоўвае ідэнтыфікатар файла выявы ў выглядзе цэлалікавага значэння.

en: Enable <em>Alt</em> field
be: Дазволіць поле <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
be: Атрыбут alt можа выкарыстоўвацца пошукавымі рухавікамі, чытачамі экрану, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: Enable <em>Title</em> field
be: Дазволіць поле<em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
be: Атрыбут title выкарыстоўваецца як падказка, калі мыш наведзена на выяву.

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
