ImageField EPS (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Fields
cy: Meysydd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
