ImageField EPS (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Fields
et: Väljad

en: Original image
et: Algne pilt

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
et: See väli salvestab pildi faili ID täisarvulise väärtusena.

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
et: Alt atribuuti võivad kasutada otsingumootorid, ekraanilugejad ja seda näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
