ImageField EPS (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Enable <em>Alt</em> field
eu: <em>Alt</em> eremua gaitu

en: Enable <em>Title</em> field
eu: <em>Izenburu</em> eremua gaitu

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
