ImageField EPS (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Fields
fa: فیلدها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمی‌تواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این فیلد، شناسه یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: فیلد <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
fa: خصوصیت متن جایگزین می‌تواند توسط موتورهای جستجو، صفحه‌خوان‌ها و یا هنگامی که تصویر بارگذاری نمی‌گردد استفاده شود.

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ

en: The "Alt" attribute text
fa: متن ویژگی "Alt"

en: The "Title" attribute text
fa: متن ویژگی "Title"
