ImageField EPS (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
