ImageField EPS (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Fields
lv: Lauki

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.

en: Enable <em>Alt</em> field
lv: Iespējot <em>Alt</em> lauku

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
lv: Alternatīvo atribūtu var izmantot meklēšanas dzinēji, ekrāna lasītāji, un gadījumos, kad attēlu nevar ielādēt.

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
