ImageField EPS (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
