ImageField EPS (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Fields
oc: Camps

en: Original image
oc: Imatge original

en: Alternate text
oc: Tèxte alternatiu

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
oc: Lo camp emmagazina l'ID d'un imatge coma una valor entièr.

en: Enable <em>Alt</em> field
oc: Activar lo camp <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
oc: L'atribut alt pòt èsser utilizat pels recercadors, los lectors d'ecran e quand l'imatge no s'ha pogut cargar.

en: Enable <em>Title</em> field
oc: Activar lo camp <em>Títol</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
oc: L'atribut títol s'utiliza coma rètol emergent quand lo ratolí passa per sobre de l'imatge.

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
