ImageField EPS (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Fields
hu: Mezők

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Alternate text
hu: Kép felirata

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hu: Ez a mező egy kép azonosítóját egész számként tárolja.

en: Enable <em>Alt</em> field
hu: <em>Alt</em> mező engedélyezése

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
hu: Az „alt” tulajdonságot a keresők és a képernyő-felolvasók használják, valamint akkor van szerepe, ha a képet nem lehet betölteni.

en: Enable <em>Title</em> field
hu: <em>Title</em> mező engedélyezése

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
