ImageField EPS (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
