ImageField EPS (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
