ImageField EPS (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Alternate text
sk: Alternatívny text

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru obrázku ako číselnú hodnotu.

en: Enable <em>Alt</em> field
sk: Povoliť <em>Alt</em> pole

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
sk: Atribút 'alt' môže byť použitý vyhľadávacími nástrojmi, čítačkami obrazovky a aj v prípade ak obrázok nemôže byť načítaný.

en: Enable <em>Title</em> field
sk: Zapnúť pole <em>Názov</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
