ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Medium
ca: Mitjana

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: pixels
ca: píxels
