ImageField Focus (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Medium
cs: Střední

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: pixels
cs: pixelů
