ImageField Focus (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Minimum height
da: Minimumhøjde

en: Minimum width
da: Minimumbredde

en: pixels
da: pixel
