ImageField Focus (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Medium
el: Μέσο

en: Minimum height
el: Ελάχιστο ύψος

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος
