ImageField Focus (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Medium
es: Medio

en: Minimum height
es: Altura mínima

en: Minimum width
es: Anchura mínima

en: pixels
es: píxeles

en: Allows to scale and crop images focusing on their important portions.
es: Permite escalar y recortar las imágenes centrandose en sus partes importantes.
