ImageField Focus (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Medium
et: Keskmine

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: pixels
et: pikslit
