ImageField Focus (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: pixels
eu: pixel-ak
