ImageField Focus (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: pixels
fi: pikseliä
