ImageField Focus (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Medium
gl: Medio

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: pixels
gl: píxeles
