ImageField Focus (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Medium
hi: माध्यम

en: Minimum height
hi: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
hi: न्यूनतम चौड़ाई

en: pixels
hi: पिक्सेल
