ImageField Focus (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Medium
hr: Srednji

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: pixels
hr: piksela
