ImageField Focus (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Medium
hu: Közepes

en: Minimum height
hu: Minimális magasság

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: pixels
hu: képpont
