ImageField Focus (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Medium
id: Sedang

en: Minimum height
id: Tinggi minimum

en: Minimum width
id: Lebar minimum

en: pixels
id: piksel
