ImageField Focus (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Medium
it: Medio

en: Minimum height
it: Altezza minima

en: Minimum width
it: Larghezza minima

en: pixels
it: pixel
