ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Medium
ja: 中程度

en: Minimum height
ja: 最小高さ

en: Minimum width
ja: 最小幅

en: pixels
ja: ピクセル
