ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე
