ImageField Focus (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Medium
km: មធ្យម

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: pixels
km: ភីកសែល
