ImageField Focus (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
