ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: pixels
ku: پیکسڵ
