ImageField Focus (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: pixels
lt: pikseliai
