ImageField Focus (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Medium
lv: Vidējs

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: pixels
lv: pikseļi
