ImageField Focus (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: High
no: Høy

en: Low
no: Lav

en: Minimum height
no: Minimal høyde

en: Minimum width
no: Minimal bredde

en: pixels
no: piksler
