ImageField Focus (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Focus settings
nl: Focus-instellingen

en: Enable focus
nl: Focus inschakelen

en: Scale And Crop
nl: Schalen en bijsnijden
