ImageField Focus (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Medium
oc: Mejan

en: Minimum height
oc: Nautor minimala

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: pixels
oc: pixèls
