ImageField Focus (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Medium
pl: Średnie

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: pixels
pl: piksele
