ImageField Focus (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Medium
pt: Médio

en: Minimum height
pt: Altura mínima

en: Minimum width
pt: Largura mínima
