ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Medium
ro: Mediu

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: pixels
ro: pixeli
