ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Medium
ru: Средний

en: Minimum height
ru: Минимальная высота

en: Minimum width
ru: Минимальная ширина

en: Minimum size
ru: Минимальный размер

en: pixels
ru: пикселей
