ImageField Focus (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Medium
sk: Stredná

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: pixels
sk: pixelov
