ImageField Focus (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Medium
sv: Mellan

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: pixels
sv: pixlar
