ImageField Focus (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Minimum height
te: కనీస ఎత్తు

en: Minimum width
te: కనిష్ఠ వెడల్పు
