ImageField Focus (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Medium
tr: Orta

en: Minimum height
tr: En az yükseklik

en: Minimum width
tr: En az genişlik

en: pixels
tr: piksel
