ImageField Focus (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Medium
uk: Середній

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Minimum size
uk: Мінімальний розмір

en: pixels
uk: пікселів
