ImageField Focus (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Medium
vi: Vừa

en: Minimum height
vi: Chiều cao tối thiểu

en: Minimum width
vi: Độ rộng tối thiểu

en: pixels
vi: điểm ảnh
