ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: High
ar: مرتفع

en: Low
ar: منخفض

en: Medium
ar: متوسط

en: Minimum height
ar: أقل ارتفاع

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: pixels
ar: بكسلات
