ImageField Focus (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Medium
az: Orta

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: pixels
az: piksellər
